Cookie beleid svTOP

De website van svTOP is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
svTOP JO8-1 18.00 - 19.30 André van der Leest, Desmond Remst
  • 3B
  • 1
  • -
svTOP JO8-2 18.00 - 19.30
  • 3B
  • 1
  • -
svTOP JO8-3 18.00 - 19.30
  • 3A
  • 1
  • -
svTOP JO9-1 18.00 - 19.30 Jesper Brocks, Martijn Kettenis
  • 1A
  • 1
  • -
svTOP JO9-2 18.00 - 19.30
  • 1A
  • 1
  • -
svTOP JO10-1 18.00 - 19.30 Peter van Geffen, Chris van de Laak, Tim Sabel
  • 2A
  • 1
  • -
svTOP JO10-2 18.00 - 19.30 Rob Daalman, Bram Janssen
  • 2A
  • 1
  • -
svTOP JO10-3 18.00 - 19.30
  • 2A
  • 1
  • -
svTOP JO11-1 18.00 - 19.30 Michiel van Leur, Joris v.d. Rijt
  • 2B
  • 10
  • -
svTOP JO11-2 18.00 - 19.30
  • 2B
  • 9
  • -
svTOP JO14-1 18.00 - 19.30 Leo Putters, Wim van Beijnen
  • 3B
  • 8
  • -
svTOP JO15-2 18.00 - 19.30 Gert-Jan Groen, Willem van Vugt
  • 1A
  • 7
  • -
svTOP JO16-1 18.15 - 19.45 Harm van Uden
  • 1A
  • -
svTOP 1 19.30 - 21.00 Ron Smits
  • 1A
  • 4
  • -
svTOP JO15-1 19.30 - 21.00 Devlin Matagora, Luca Versteegh
  • 1B
  • 12
  • -
svTOP JO17-1 19.30 - 21.00 Wesley van Oort, Davy Verbeek
  • 2A
  • 3
  • -
svTOP JO17-2 19.30 - 21.00
  • 2B
  • 11
  • -
svTOP JO19-1 19.30 - 21.00 Düha Kop, Ramon van den Elzen
  • 3A
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
svTOP JO11-3 18.00 - 19.30
  • 2A
  • 5
  • -
svTOP JO12-1 18.00 - 19.30 Twan Spanjaard
  • 2B
  • 6
  • -
svTOP JO12-2 18.00 - 19.30 Erik Swinkels, Bart Loonen
  • 2B
  • 7
  • -
svTOP JO13-1 18.00 - 19.30 Lars Duizer, Raoul van Vliet
  • 3B
  • 8
  • -
svTOP JO13-2 18.00 - 19.30
  • 3A
  • 9
  • -
svTOP JO15-1 18.00 - 19.30 Devlin Matagora, Thomas van Druten
  • 1B
  • 12
  • -
svTOP JO16-1 18.00 - 19.30 Harm van Uden
  • 1A
  • -
svTOP 1 19.30 - 21.00 Gerrie Schaap
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO17-1 19.30 - 21.00 Wesley van Oort, Davy Verbeek
  • 2A
  • 3
  • -
svTOP JO18-1 19.30 - 21.00 Paul van Haren, Erik Swinkels, Joris Loeffen
  • 2B
  • 4
  • -
svTOP JO19-1 19.30 - 21.00 Düha Kop, Ramon van den Elzen
  • 3A
  • 2
  • -
svTOP JO19-2 19.30 - 21.00 Frank van der Heijden, Youp Jans
  • 3B
  • 11
  • -
svTOP JO19-3 19.30 - 21.00 Paul van Haren, Erik Swinkels
  • 2B
  • -
svTOP VR1 19.30 - 21.00 Paul Putirulan, Frank van der Stappen
  • 1A
  • 10
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
svTOP JO8-1 15.15 - 16.00 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO8-2 15.15 - 16.00 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO8-3 15.15 - 16.00 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO9-1 16.00 - 16.45 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO9-2 16.00 - 16.45 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO10-1 16.45 - 17.30 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO10-2 16.45 - 17.30 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO10-3 16.45 - 17.30 Jordy van Boxtel
  • 1
  • 1
  • -
svTOP JO7-1 18.00 - 19.00 Marijke Bulham, Tim Sabel
  • 1B
  • 1
  • -
svTOP JO7-2 18.00 - 19.00 Marijke Bulham
  • 1B
  • 1
  • -
svTOP JO7-3 18.00 - 19.00 Marijke Bulham, Jairo Rademaker
  • 1B
  • 1
  • -
svTOP JO11-1 18.00 - 19.30 Michiel van Leur, Joris v.d. Rijt
  • 2A
  • 6
  • -
svTOP JO11-2 18.00 - 19.30
  • 2A
  • 9
  • -
svTOP JO14-1 18.00 - 19.30 Leo Putters, Wim van Beijnen
  • 3B
  • 8
  • -
svTOP JO15-2 18.00 - 19.30 Gert-Jan Groen, Willem van Vugt
  • 3A
  • 7
  • -
svTOP 2 19.30 - 21.00
  • 1A
  • 1
  • -
svTOP 2 19.30 - 21.00
  • 3A
  • 3
  • -
svTOP 3 19.30 - 21.00
  • 1B
  • 2
  • -
svTOP 4 19.30 - 21.00
  • 2A
  • 4
  • -
svTOP 5 (zon) 19.30 - 21.00
  • 2B
  • 12
  • -
svTOP 6 19.30 - 21.00
  • 2B
  • 11
  • -
svTOP 7 19.30 - 21.00
  • 3B
  • 10
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
svTOP JO11-3 18.00 - 19.30
  • 2B
  • 5
  • -
svTOP JO12-1 18.00 - 19.30 Twan Spanjaard
  • 3A
  • 5
  • -
svTOP JO12-2 18.00 - 19.30 Erik Swinkels, Bart Loonen
  • 3A
  • 6
  • -
svTOP JO13-1 18.00 - 19.30 Lars Duizer, Raoul van Vliet
  • 3B
  • 7
  • -
svTOP JO13-2 18.00 - 19.30
  • 1B
  • 8
  • -
svTOP JO15-1 18.00 - 19.30 Devlin Matagora, Luca Versteegh
  • 2A
  • 9
  • -
svTOP JO17-2 18.00 - 19.30
  • 2A
  • 10
  • -
svTOP JO16-1 18.15 - 19.45 Harm van Uden
  • 2B
  • -
svTOP 1 19.30 - 21.00 Gerrie Schaap
  • 1
  • 1
  • -
svTOP 1 19.30 - 21.00 Ron Smits
  • 2A
  • 4
  • -
svTOP JO17-1 19.30 - 21.00 Wesley van Oort, Davy Verbeek
  • 2B
  • 3
  • -
svTOP JO18-1 19.30 - 21.00 Paul van Haren, Erik Swinkels, Joris Loeffen
  • 1A
  • 12
  • -
svTOP JO19-1 19.30 - 21.00 Düha Kop, Ramon van den Elzen
  • 3A
  • 2
  • -
svTOP JO19-2 19.30 - 21.00 Frank van der Heijden, Youp Jans
  • 3B
  • 11
  • -
svTOP JO19-3 19.30 - 21.00 Paul van Haren, Erik Swinkels
  • 1A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!